MÖBLER / Bord / Salongsbord 13242374
nr 1324 2374
Salongsbord
Nyrokoko, mahogny. Bredd: 120, djup: 80 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:38:09
3/5 20:21:35